Skautský tábor Dědov 2011

První informace k letošnímu táboru, který se bude konat v termínu od 9.- 23.7. 2011 na tábořišti u obce Dědov v Broumovských skalách nedaleko Police nad Metují.

Završením celého skautského roku je samozřejmě tábor, pro tento rok jsme se rozhodli pro menší změnu. Letošní dva týdny v přírodě, prožijeme netradičně na tábořišti náchodských skautů u vesnice Dědov v severovýchodních Čechách.Tábořiště leží v Broumovských skalách pod vrcholem Ostaš. Tábor bude společný pro všechny otee-pee v nociddíly- světlušky, vlčata, skautky a skauti. Spát budeme v podsadových stanech a tee-pee. Změna tábořiště neznamená, že bychom na své domovské Prorubky zapomněli, ale určitě bude zajímavé se podívat i jinam, jak jim tam rostou stromy a zpívají ptáci.

Podrobnější informační letáčky dostanou členové oddílů na konci března.

Tábořiště na mapě.

další informace: Ing. Jiří Kutlvašr, mob. 602378155, kutlvasr@ecos.cz

Tento záznam byl publikován v Aktuality . Uložit odkaz do záložek.