Africké odpoledne a Afrikafest

11. ročník Afrikafestu, který podporuje sbírku Postavme školu v Africe, již proběhl. Vystoupily kapely Undelayed, Propaganja, Fast Food Orchestra, Factorial! Orchestra, za což jim velmi děkujeme. Večer byl opravdu vydařený. Výtěžek benefičního festivalu 2016 je úžasných 29 428 Kč!

Máme pro Vás máme ještě pár vzpomínkových fotografií z letošní akce.

Děkujeme za přízeň.

  • fotografie z Afrického odpoledne (Markéta Málková) – fotogalerie
  • fotografie z koncertu (Ivan Krejza) – fotogalerie
  • více informací zde

—————————————————–

V pátek 2.9.2016 se uskuteční Africké odpoledne pro děti (15:00-17:00 v parku u zámku v Chocni). Večer od 18:30 na nádvoří zámku následuje koncert hudebních kapel – Afrikafest. Výtěžek celé akce putuje na sbírku Postavme školu v Africe. Více informací o koncertě na plakátu níže.

 

Tento záznam byl publikován v Aktuality . Uložit odkaz do záložek.