Memoriál Břéti Hampla 2017

Skautky a světlušky i vlčata a skauti vyrazili 11. února srovnat síly s dalšími skautskými středisky na Memoriálu Břéti Hampla, který pořádá středisko Javor v České Třebové. Hlídky závodníků čekalo na trase 12 stanovišť, na kterých byly prověřeny jejich schopnosti v první pomoci, rozdělávání ohně, luštění šifer a dalších dovednostech. Fyzickou zdatnost předvedli závodníci v souboji se sněhem, mrazem a terénem na trase závodu.

Naši závodníci a závodnice obsadili pěkná místa. Světlušky byly ve své kategorii na 4. místě. Skautky, Lucka Dušková, Mája Veselá a Anežka Vávrová, se probojovaly až na stupně vítězů na 3. místo. Vlčata se umístila na 2. místě a hlídka složená z našich vlčat a vlčat z jiných středisek se umístila na 3. místě. Skauti letos bohužel neobhájili loňské 1. místo, ale hlídka ve složení Miki Málek, Kuba Šimek a David Jindra obsadila 2. místo. Druhá skautská hlídka se umístila na místě čtvrtém.

Děkujeme všem za příkladnou reprezentaci našeho střediska Skály Choceň.

Bližší informace o závodu a fotografie

Další fotografie od 4. dívčího oddílu z České Třebové

Tento záznam byl publikován v Aktuality . Uložit odkaz do záložek.