Místní kolo Svojsíkova závodu 2017

Každý druhý rok se pořádá Svojsíkův závod pro skautky a skauty, aby poměřili své síly, zažili dobrodružství a poznali nové přátele. V rámci tréningu na okresní kolo, které se uskuteční 29.4. 2017 v Dolní Dobrouči, jsme nezaháleli a připravili jsme místní kolo závodu u nás v Chocni.

Zúčastnění si mohli vyzkoušet klasické disciplíny, jako např. poznávání rostlin, uzlování, první pomoc, stavění stanu, rozdělávání ohně, nebo i méně obvyklé a o to více záludné logické úlohy, úkoly na týmovou spolupráci a řešení krizových situací.

Místního závodu se zúčastnilo 11 závodníků, kteří se rozdělili do 3 hlídek. Nejlepší výsledky předvedly skautky z družiny Ještěrek. Těsně za nimi skončili skauti s hlídkou Četýři. Pozadu však nebyly ani skautky z Labutí, které obsadily třetí místo. Blahopřejeme!

Velmi bychom chtěli poděkovat všem, kteří závod připravovali a účastnili se jako rozhodčí na stanovištích. Závodníkům přejeme, aby se jim dobře vedlo i na okresním kole, které je čeká, a aby hrdě reprezentovali naše středisko.

Další fotografie od Homina.

Tento záznam byl publikován v Aktuality . Uložit odkaz do záložek.