Snow Film Fest 2019 – 23. listopadu

Letos se můžete těšit na film Queen Maud Land a hvězdně obsazenou expedici v čele s Alexem Hannoldem za zdoláváním skalních stěn daleko za polárním kruhem, na bezútěšné podmínky ostrova Onekotan uprostřed Ochotského moře. Kromě toho také na snímek Ice&Palms, cyklistický přejezd Alp, okořeněný o sjezdy těch nejzvučnějších alpských vrcholů, na blázna v neoprenu mezi krami ve filmu Surfer Dan, na dokument Můj svět, neboli zpověď extrémního sportovce Jana Vency Franckeho, a nebo na sbírání Střípků ze života horolezce Mirka Šmída.

Program:

17:00 – zahájení
 
17:10 – Onekotan
 
18:00 – Surfer Dan
 
18:10 – Můj svět
 
18:20 – Přestávka
 
18:35 – Střípky ze života horolezce
 
19:05 – Ice and Palms
 
19:35 – Queen Maud Land

Ve skautské klubovně v Chocni.

Vstupné: 50 Kč
Malé občerstvení zajištěno