Betlémské světlo 2022

Milí skauti, rodičové a všichni co rádi svítíte dobrým lidem na cestu

Zase po roce tu máme advent. To je přesně 24 dní než na obloze zazáří kometa a ukáže nám všem cestu ke štěstí.

Ale napadlo Vás někdy, co budeme dělat, když bude zataženo a žádnou kometu neuvidíme?

Nebojte se. My pro Vás máme plán B, jak si posvítit na cestu. Už v sobotu 17. 12. 2022 do Chocně dorazí světlo až z Betléma. Abyste ho doma měli čerstvě na Štědrý den, můžete si ho přijít zapálit na Tyršovo náměstí v Chocni 23.12.2022 v 17:00.

Nemáte doma žádnou lucerničku? To vůbec nevadí. Letos bude nově i možnost vyrobit si lucerničku přímo na místě.

Pokud byste nestihli dorazit na náměstí nebo Vám světýlko cestou domů zhaslo, bude se rozdávat i 24. 12. 2022 v kostela sv. Františka z Assisi v Chocni mezi 14–16 hodinou.

Moc se na Vás těšíme a doufáme, že společně se světýlkem zapálíme i vaše srdce. ❤️🕯️

Vaši skauti v Chocně