Vybavení skautské klubovny

Vzhledem k narůstajícímu počtu dětí bylo potřeba vybavit další klubovnu v našem středisku, tak abychom mohli adekvátně vzdělávat a bavit děti v našich oddílech. Klubovna byla v nedávně době vymalována a nyní vybavena čtyřmi novými stoly a židlemi. Pořídili jsme také skládací židle, které nám pomohou snadno rozšířit kapacitu klubovny. Klubovna je nyní vybavena také multimediální technikou. Notebook, projektor, plátno a reproduktor využijeme k rozšíření možností našeho programu skautské výchovy. Rádi bychom do výchovy zapojili i programy spojené s přednáškou a promítáním prezentací, případně zajímavých filmových dokumentů. Nová klubovna, jako největší místnost našeho střediska, bude využívána i pro přednášky a akce pro veřejnost našeho města pořádané naším střediskem. Jako příklad z naší dřívější činosti lze uvést promítání filmových festivalů Expediční kamera a Snow Film Fest, promítání filmu Skauti bez Lilie, výstavu ke 100 letům střediska a další. Dosud jsme akce pořádali buď mimo naše klubovny nebo nebo s využítím zapůjčené techniky. Nyní budeme moci pokračovat v lepších podmínkách a využít kvalitnější techniku. Těšíme se, až budeme v nově vybavené klubovně moci přivítat nejen děti z našich oddílů, ale i dospělé na některé budoucí výstavě nebo promítání. Děkujeme NAD ORLICÍ O.P.S. za podporu projektu.

PROJEKT: Vybavení skautské klubovny
BYL PODPOŘEN DÍKY NAD ORLICÍ, o.p.s.

REALIZÁTOR STRATEGIE KOMUNITNĚ VEDENÉHO MÍSTNÍHO ROZVOJE NAD ORLICÍ O.P.S