Sbírka materiální pomoci pro Ukrajinu

Všichni pomáháme! by se mohlo stát novým heslem Choceňáků.

V reakci na sbírku materiální pomoci Českého červeného kříže jsme na našem skautském středisku vytvořili další sběrné místo a první březnový týden jsme vybírali hygienické potřeby a zdravotnický materiál pro ty, které zasáhl válečný konflikt na Ukrajině. Smekáme pomyslný klobouk přede všemi, kteří byli tak laskaví a přinesli cokoli, co by mohlo v této těžké době pomoci. Vybraný materiál byl odvezen Hasiči z Chocně do centra ČČK v Ústí nad Orlicí, vším ostatním, co ČČK momentálně nepoptával byla doplněna sbírka, kterou uspořádalo Město Choceň na městském úřadě.

Každému z Vás, Hasičům, Městu Choceň, a zapojeným skautům a skautkám, Vám všem patří velké díky za Vaši štědrost a otevřené srdce! Děkujeme!

za choceňské skauty a skautky
Magdaléna Málková