Svojsíkův závod a oheň sv. Jiří

magie ohněAktualizováno!!

Oheň sv. Jiří se letos uskuteční v sobotu 23.4.2011 na ranči v Pelinách. Bude mu tradičně předcházet místní kolo Svojsíkova závodu, pro skautky a skautky. Lehčí varianta závodu bude připravena i pro světlušky a vlčata. Slavnostní oheň sv. Jiří začně po vyhodnocení závodu a po jeho ukončení bude následovat oblíbené volné opekání čehokoliv.

Program:

sraz: 13.30 u klubovny

začátek závodu: 14.00 louka za Hedvou

slavnostní oheň: 17.00

Svatý Jiří

konec: 19.00 u Hedvy (prosíme rodiče, aby si případně přišli vyzvednout své děti na toto místo).

s sebou každý: úplný kroj a skautský šátek, sportovní obuv, pláštěnka, bunda, pití, špekáček na opečení, tužka, nůž, zápisník, KPZ a obvyklé věci jednodenní výpravu.

Tento záznam byl publikován v Aktuality . Uložit odkaz do záložek.